Blog

Ekim 12, 2020

Taşyünü Sandviç Panel Montajı ve Yangın Dayanımı

İşyeri ya da fabrika gibi binalar için  çatı kaplamasını değiştirmek isteniyor ise; Çatı katı binanız soğutma ve havalandırma tesisatlarına ait elektrikli makineler bulunduğundan, montaj işçiliği zorlaşmaktadır.  Yangın güvenliği açısından taşyünü sandviç panel montajı dolgulu galvaniz sandviç panel kullanmanın uygun olduğunu düşünüyoruz (Teknik Verilere Göre). Çatıları bu şekliyle tadil edecek, ayrıca gerekli yerlere dere ve çatı olukları da yapacak, ihtiyaç olması durumunda çatı içerisine ilave profil montajı yapacak şekilde bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile bağlantıya geçip bir an önce güvenlikli bir çatı kaplama işi yaptırmak! Ayrıca yapılan tüm bu işlemlerin, temel iş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi almış, çatıda çalışma için gerekli iş güvenliği ekipmanına sahip ve bu ekipmanları çalıştığı süre boyunca kullanan ustalar tarafından yapılması firmamız tarafından sağlanıyor. Bu bağlamda hizmet verebilen çatı paneli firmamız İSG belgeli ekipleri ile yardımcı oluyor.

Mesela; Çatı alanı olan beton atermit-eternit bu malzemeyi söküp mevcut konstrüksiyon üzerine sandviç panel montaj edeceğiz. 0,50 sac ve çatı arasına 10cm şilte serme konusunda yardımcı olamayız; ancak biz doğru yöntemin taşyünü dolgulu sandviç panel montajı olduğu konusunda ısrarcı olmaktayız ve uygun fiyat vereceğimizi belirtmekteyiz. Metraj için özel fiyat verebilmekteyiz. Ayrıca çatı panellerin kalitesi ve (ayrıca istanbul bursa arası lojistik kısmı) çalışmasını adınıza sağlamaktayız.

Taşyünü Sandviç Panel Montajı İle Su Sızdırmaz Bir Çatı Tamiri ve Çatı İzolasyon Sistemi Sunuyoruz.

Teknik ekibimiz tarafından çatı izolasyonu işi ile ilgili yağmur sonrası belirli bölgelerde su kaçakları gözlemlenip, akan kısımlar için çatı tamiri teklifi veriyoruz. Ücretsiz çatı tamiri keşifi konusunda gerekli organizasyonun bir an önce yapılarak teknik ekibimizle koordineli olarak işlemlerin gerçekleştirilmesi için plan yapıyoruz.

http://www.tasyunusandvicpanel.com/malzeme-detaylari/tasyunu-sandvic-panel-6cm/

Taşyünü sandviç paneller ile ilgili video.

taşyünü sandviç panel montajı

taşyünü sandviç panel montajı

Uncategorized
About tasyunu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir